01 listopada 2013

08. Faith works miracles

Witajcie słoneczka :3 Jak wam Halloween minęło? Mam nadzieję, że każdemu tak choć troszkę z dreszczykiem :D No niestety jako, że jam jest leń bity, nie mam dziś dla was szablonów związanych tematycznie z ''nocą upiorów''. Tak właściwie to chodzi o to, że ostatnimi czasy na laptopa wchodziłam wieczorami ale i tak tylko na chwilę, więc nie było czasu na zrobienie czegoś konkretnego. Ale ale! Postaram się to nadrobić w najbliższym czasie i wrzucić wam kilka szablonów wolnych z okazji minionego święta. Jednak dziś mam do oddania jedno zamówienie, które przekazuję w rączki BlueKsR Corleone. 

08. Zamówienie dla BlueKsR Corleone.Szczerze powiedziawszy, przy tym szablonie dość trochę czasu i pracy zajęła mi zabawa z CSS'em. Jednak z efektu jestem zadowolona a że szablon pokazywałam już zamawiającej i była z niego zadowolona, to też bardzo mnie to cieszy. Mnie osobiście coś nie pasuje nagłówek, po prostu mam takie jakieś dziwne wrażenie, że coś jest nie tak jak powinno. A wy jak myślicie? Oczywiście szablon, nagłówek jak i buttony znajdują się w paczuszce i są gotowe do pobrania. :)
Natalio, Asuno, wasze zamówienia postaram się wykonać w najbliższym czasie. 


A z okazji dnia pierwszego listopada, życzę wszystkim aby spędzili go w zadumie nad grobami swoich zmarłych bliskich. Byście zapomnieli o tym co było złe i starali się przywołać wszystkie dobre wspomnienia. 

Są dni pełne radości, szczęścia i uniesień. Ale są też inne - pełne zadumy i smutku. I taki jest listopadowy dzień, kiedy to przychodzimy na cmentarze, zapalamy znicze, wzdychamy, tęsknimy i... odchodzimy. Niestety, życie ma swój początek i swój koniec. Tylko od nas zależy, co ocalimy i o czym będziemy pamiętać...

1 komentarz:

  1. E tam, przesadzasz z tym nagłówkiem. Jak dla mnie jest w porządku :D Wszystko ładnie pasuje do kolorystyki, czcionka (już nie tylko w nagłówku oczywiście) jest świetna - jak wszystko całość jest po prostu świetna! Ale, ale... Ja się głowiłam i głowiłam, jak tu jakieś obrazki dodać do gadżetów. Oczywiście nie udało mi się tego zrobić (xD), a tutaj sobie patrze... I co widzę? No to właśnie co sama chciałam zrobić! :D Mistrzu, ah mój mistrzu... :D
    Jakoś jak zobaczyłam twój szablon to humor mi się poprawił i głupawki dostałam - może z tęsknoty za tobą :C (postaram się wieczorkiem chociaż na kilkanaście minut wbić na chatango :*** )

    OdpowiedzUsuń