Załoga

Właśnie w tym miejscu, możesz dowiedzieć się czegoś o każdym z szabloniarzy, wybrać sobie daną osobę, która stworzy szablon specjalnie dla Ciebie oraz znaleźć kontakt do osób z naszej grupy.
Uprzednio najpierw, zapoznaj się z regulaminem.

~*~

Hinaichigo

Co by tu o sobie powiedzieć? Cóż, nie należę do osób, które lubią pisać o sobie ale należałoby wam trochę przybliżyć moją osóbkę. Jestem niespełna osiemnastoletnim stworzeniem, wbrew pozorom bardzo przyjaznym i wesołym. Nie lubię zbytnio mówić o sobie jednak zawsze służę ramieniem innym i każdego wysłucham. Na co dzień miła i wyrozumiała, jeśli jednak mnie zezłościsz, naprawdę może zrobić się nie ciekawie a jak już się na coś uprę, to nie ma przebacz.
Mam nadzieję, że nigdy nikt nie będzie musiał mnie poznać od tej gorszej strony.
Grafiką interesuję się stosunkowo od dawna. Na początku zaczęło się od mniej czy więcej udanych nagłówków czy avatarów, jednak z czasem, zaczęłam tworzyć szablony na swoje własne blogi, gdzie z czasem także na prośbę moich koleżanek z blogosfery. Uwielbiam pisać, jest to moja pasja i chyba nigdy nie przestanie mnie to fascynować. Kiedy zatapiam się w świat własnej powieści, naprawdę wszystko inne przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Jestem wtedy tylko ja i to, co tworzę. I tak samo jest z grafiką.
Oprócz tego, moją miłością jest świat mangi i anime. Jak i cała Japonia.
Jakie szablony wykonuję a jakich wolę unikać? Nie wykonam żadnych szablonów związanych z polityką czy religią. Ani tym bardziej takich, które mogłyby urazić uczucia innych pod względem kultury czy pochodzenia. Szacunek przede wszystkim. Nie za bardzo też podchodzą mi szablony Disney'owskie jak i z One Direction czy Justin'em Bieber'em. Naprawdę nie mam nic do wyżej wymienionej tematyki ale po prostu nie przepadam za nią, toteż moja twórczość od strony graficznej, nie byłaby najlepszej jakości.
Poza tym co zostało wymienione, wykonam wszystko. Najchętniej w temacie manga/anime, jakże i fanfiction oraz fantasy.
Z góry jednak informuję, iż jeżeli nie podoba Ci się wykonane zamówienie, śmiało mnie o tym poinformuj. Być może będę w stanie coś zmienić lub w ostateczności po prostu zrobię nowy szablon. W przypadku, kiedy szablon dalej nie będzie pasować, to po prostu zgłoś się do moich innych koleżanek albo wybierz inną szabloniarnię. Nic na siłę a naprawdę nie chcę, by ta moja chamska strona w końcu wyszła na zewnątrz. Proszę także, o uważne zapoznanie się z regulaminem i dokładne wypełnienie formularza, gdyż to bardzo pomaga mi w pracy. Jeśli masz też jakikolwiek problem, możesz pisać do mnie na gg, najczęściej tam mnie złapiesz.
Staram się nad każdym szablonem i w każdy wkładam całe serce, także odwiedzam blogi zamawiających, by zobaczyć co nowego tam słychać. Więc jeżeli chcesz sobie zamówić u mnie cokolwiek, proszę bardzo, jestem otwarta na nowe wyzwania.
Pozdrawiam.
Kontakt:
GG: 48418320
E-mail: karmelkowysen@gmail.com
twitter.com/HinaCorleone
ask.fm/HinaichigoCorleone

~*~

Yuki Boshi


Hejka!
Lubię jak ktoś wyraża swoje zdanie na jakiś temat. Nie lubię obgadywania. Nie mam ulubionego owocu ani koloru. Lubię nowe znajomości i mam nadzieję, że będą się wam podobały moje szablony. Możecie się do mnie zwracać po prostu Yuki.

Co robię :
W sumie to wszystko i o każdym temacie (może być nawet erotyka).

Kontakt :
GG : 38953777
email: yukinusheh@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz