06 stycznia 2014

[45-46] "It's a kind of magic..."

link-> It's a kind of magic ...  <- link

Pewnie się dziwicie, co tu za muzyczne "starocie" tu Yasha wkleja ... Część z was pewnie nie kojarzy nawet kto to był Freddie Mercury, bo nawet ja, stary kapeć, słuchałam jego piosenek gdy lider zespołu Queen był już w zaświatach... Ale tworząc te szablony, gdzie główną tematyką była magia (ale tym razem nie Fairy Tail :D), ta piosenka sama nasuwała mi się do głowy.Zamówienie dla Miku - ChanTak się zastanawiam, co napisać o tym szablonie... ale powinnam chyba zacząć od zamawiającej :D Co prawda rzadko trafia mi się tak wymagająca osóbka, jednakże z drugiej strony nigdy nie otrzymałam tyle pomocy i dokładnych wyjaśnień przy tworzeniu szablonu, więc wielkie dziękuje Ci się tu należy, Miku-chan!
Co do samego szablonu... jest to pierwszy raz, gdy używałam zrobionego przez siebie tła.
I jakie odczucia? Wnioski? Marne. Jeszcze wiele pracy przede mną, choć sam szablon moim zdaniem należy do udanych :)


Szablon wolnyA tu macie pierwszy szablon, który wykonałam dla zamawiającej, jednakże nie przypadł jej do gustu.
Za to dostałam "zielone światło" na wstawienie go jako szablon wolny. Jest bardziej w stylu jaki wykonuje zazwyczaj... ja osobiście jestem z niego zadowolona, więc jeśli jeszcze komuś się spodobał to może go śmiało porwać do siebie. Pamiętajcie tylko o poinformowaniu nas o tym w Pobieralni : )

~*~

Przez wzgląd na (nieświadome) naruszenie praw autorskich, button z pandą został usunięty. Również tych, którzy wgrali wyżej wymieniony button na swojego bloga proszę o jego zmianę.
Na pocieszenie : znalazłam dwa buttony, które robiłam ... tak dawno, że nie pamiętam kiedy.
Postanowiłam je dodać by nie było w buttonach tak ponuro, jak to zaczęliście się co niektórzy skarżyć ;)

 
 3 komentarze:

 1. Rany, już ci pisałam, ale napisze jeszcze raz...
  Zakochałam się we własnym szablonie. Jest cudny !
  No i dla odmiany nie robiłaś nic z FT xDDD
  Ha ! I dodałam go na bloga >.< Z małą pomocą, ale jednak !
  I ciesze się że dodałaś nowe buttony ! I jeden jest z wilkiem ! <333

  Jeszcze raz wielkie Dziękuję !

  OdpowiedzUsuń
 2. 46 Szablon wolny jest ładny, ale (właśnie zawsze musi być te ,,ale'') ten wilk o ile to wilk bo kojarzy mi się trochę z lisem śnieżnym, ale jestem pewna, że wilczek! No więc moim zdaniem jest za bardzo przezroczysty. A tak to kolory są super dobrane i te chmurki *.* Właśnie... ja uwielbiam chmury. Napis wydaje się być trochę za mały no i prawie niewidoczny albo to ja powinnam iść do okulisty >.<
  45 Jest ładny, a te dwie postacie są takie... słodkie! ten budynek po lewej i las nadaje tajemniczości, a zwierzęta tak jakby mówiły, że jest niebezpiecznie! (Smoka też dodaje do zwierząt XP). Powinnam wziąć się za siebie i zrobić wreszcie jeszcze dwa szablony (Jeden dla Halszki) i dwa wolne, ale ocenialnia mi pęka w szwach o.O'' To niezwykłe, że mając 2 blogi do oceny nie mam czasu i w końcu mam przypał od samej siebie założycielki >.<''. Mam czas do środy mniej więcej. Więc biorę się za robotę i dodam, że Atenie psuje się komp...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, psuje mi się, zobaczymy co dalej. 46- Nie lubię połączenia tych kolorów, szablon jest świetny, a grafika jeszcze lepsza. :)

   Usuń